درباره فرهنگ

معرفی آسان خدمات فرهنگ

شرکت آسان خدمات فرهنگ

آسان خدمات فرهنگ همان طور که از نامش پیداست بر پایه ی ارائه خدمات به آسان ترین شکل ممکن فعالیت دارد تا بتواند خدمتی ارزنده به کاربران خود ارائه دهد.
فرهنگ بستری فراهم کرده است تا هم مسافرین با بهترین شرایط و نازل ترین قیمت به مقصد برسند و هم رانندگان ضمن استفاده از خدمات ویژه به درآمدی متناسب با زحمت خود نائل شوند.
در همین راستا فرهنگ با حذف کمسیون، ارائه سهمیه بنزین و خدمات خاص نظیر تخفیف ها، جوایز ها و دادن امتیاز به رانندگان این عزیزان را تنها با دریافت حق اشتراک ماهیانه در مجموعه به همکاری می‌گمارد. بدیهی ست زمانی راننده کمیسونی جهت سرویس حمل و نقل مسافر به مجموعه پرداخت نکند، تاثیرش بر روی قیمت کرایه جا به جایی مسافر مشهود است و مسافرین مجموعه فرهنگ با اختلاف قیمت پایین تری نسبت به سایر ناوگان های حمل نقل می‌تواند تردد مسیر نماید.
همچنین فرهنگ در زمینه خدمات ،رفاهی و فروشگاهی برنامه های بسیاری پیش رو دارد و شما میتوانید بدون پرداخت مالیات در سامانه فرهنگ صاحب فروشگاهی شوید و با پرداخت اشتراک ماهیانه معاف از کمیسیون شوید و این امر سبب میشود مشتریان خدماتی با قیمت مناسب تر دریافت نمایند.

پشتیبانی لحظه ای
تیم پشتیبانی فرهنگ، لحظه به لحظه کنار شما هستند.
عضویت رایگان
به صورت کاملا رایگان، عضویت رانندگان فرهنگ را بگیرید.
امکانات ویژه شما
در فرهنگ نیاز شما را شخصی سازی میکنیم.
امن ترین سفر
صلاحیت تمام رانندگان قبل از عضویت در فرهنگ تایید خواهد شد.

راه های ارتباطی

شما کاربران عزیز میتوانید در صورت نیاز از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید